Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Бодики c длинным рукавом

Немає жодного товару в цьому розділ.

Бодик (від англ. Body - тіло) - це сучасна і дуже зручний одяг для діток, з успіхом замінила незручні сорочечки, тим самим полегшивши життя матусям і малюкам. Найважливіша перевага боді - фіксація між ніжок дитини. Тому боді НЕ задираються і не скомківаются, що безумовно зручно для новонароджених і так само зручно, коли малюк підростає і починає багато рухатися, залишаючи поперек завжди закритою.

Основна особливість боді - це фіксація між ніжок малюків. Завдяки застібкам, боді не утрудняють діток в рухах і захищають їх від холоду.

Боді для новонароджених краще вибирати з довгим рукавом, за винятком літньої пори року. Для самих маленьких рекомендується використовувати боді з царапки - це боді з довгими рукавами, зашитими на кінці, які не дадуть дитині себе поранити. Для прогулянок краще вибирати боді-гольфи з закритим горлом, щоб зменшити ризик простудних захворювань. Важливо, щоб горло було еластичним, інакше дитина буде відчувати дискомфорт.

Боді для новонароджених з довгими рукавами зазвичай виготовляють з більш щільних матеріалів, таких як футер, велюр.

Боді інтернет магазин «Кроха» пропонує в великому асортименті таких фірм як «Габбі», «Minikin», «Smill», "Garden Baby", "Caramell".

Боді купити з доставкою до Харкова, Києва, Одеси, Дніпропетровська та інші містах України ви можете дуже просто, оформивши замовлення в нашому інтернет магазині «Кроха».

Читати повністю