Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Іграшки для самих маленьких

Дивитись: 
Іграшки на ліжечко та коляску, мобілі, нічники

Іграшки на ліжечко та коляску, мобілі, нічники

Брязкальця, прорізувачі, розвиваючі килимки

Брязкальця, прорізувачі, розвиваючі килимки

Які іграшки потрібні дитині від 0 до року?

Всі психологи в один голос розповідають про необхідність і важливість іграшок для розвитку дитини. Іграшки аж ніяк не тільки забава. Іграшки малюка його крок у великий світ і його спосіб повноцінно розвиватися.

Граючи дитина займається справжнісінькою дослідною діяльністю. Іграшки для дитини - перший крок в навколишній світ і його перше знайомство з реальністю. Все це пояснює важливість підбору і ретельного вибору іграшок. У ситуації, коли у дитини в рік, реальність обмежується брязкальцем, при відсутність кубиків і пірамідок, дуже легко спрогнозувати його відставання від інших дітей. Детальніше проаналізуємо психологічний стан і найбільш необхідні іграшки малюку першого року життя.

Іграшки для дитини від 0 до 2 місяців.

У новонародженої дитини і до віку один місяць головний акцент сконцентрований на контакті з дорослими. У нього немає потреби в іграшках. Починаючи з одного місяця і до трьох відбувається формування механізмів зорового і слухового сприйняття. Малюк не тільки може зафіксувати погляд на дорослому, а й стежить за діями дорослого поглядом. Два місяці - вік вивчення всіляких предметів і малюнків, в тому числі і на шпалерах. Можна організовувати дитині різноманітні колірні плями для вивчення, так само це можуть бути фігурки на ниточках. Важливо дозувати кількість об'єктів спостереження, тому як малюк не зможе сконцентруватися на якомусь одному і добре його розглянути.

Іграшки для дитини від 3 до 6 місяців.

У міру дорослішання, малюк збільшує арсенал доступних рухів. Починаючи з віку 3-6 місяців варто розсовувати його простір для рухів і влаштовувати його на килимі або в великому манежі. Для нього важливо відчути кожен предмет, ретельно його обмацавши, в тому числі і спробувавши на смак. Іграшки варто підбирати різні за формою і фактурою, але враховувати особливості чистки.

Після трьох місяців і до шести оптимальні «живі» іграшки, здатні видавати звуки: музичні інструменти, неваляшки і звірята-пищалки. Вони представляють справжній дорослий світ здатний плакати і сміятися, практично розмовляють.

Іграшки для дитини від 6 до 9 місяців.

До дев'яти місяців дитина освоїть гру в дві руки і навчиться управлятися з наборами формочок і пірамідками. Можна йому пропонувати прості конструктори з гнучкої пластмаси.

Іграшки для однорічної дитини.

Однорічний малюк отримає масу задоволення від пісочниці і водоплавних іграшок, які активно розвивають творче мислення.

Перший рік життя - це період активного пізнання. І іграшки одні з перших об'єктів, освоюючи які пізнається світ.

У цьому розділі ви знайдете іграшки для самих маленьких - від перших іграшок для малюків і до іграшок, які допоможуть вчитися повзати, ходити і пізнавати цей світ!

Читати повністю

  
Новинки