Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Рукавиці для хлопчика

Дивитись: 
Розмір дитячого одягу:
Возраст ребенка:
Пол:
Сезон:
Колір:
Размер краг:
Показано 1 - 25 (всего 25 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 25 (всего 25 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:

Правильний вибір дитячого зимового одягу дуже важливий. І це не новина. Терморегуляція дитини відбувається не так, як у дорослої людини, тому можливі перегрів і переохолодження незміцнілого дитячого організму, а дитяча шкіра дуже вразлива і ніжна. Тому дуже важливо захистити дитячі рученята від холоду і вітру.

Дитячі рукавички, рукавички і рукавиці - це один з основних аксесуарів в зимовому гардеробі. Як правило, питання, що саме вибрати, перед батьками постає тоді, коли малюк вже ходить і неодмінно хоче все помацати на прогулянках. Багато хто віддає перевагу саме рукавицам, оскільки в них лучки найкраще зігріваються. Коли дитині виповнюється 4-5 років, в гардеробі заводяться і рукавички, що дають малюкові велику свободу дій, ніж рукавиці.

Дуже важливий матеріал, з якого виготовлені рукавички. Вони можуть бути, наприклад, в'язаними вовняними. Такі рукавички відмінно гріють дитячі ручки, навіть в люту холоднечу. Крім цього, сьогодні для виробництва рукавичок використовують і синтетичні водонепроникні матеріали. Такі рукавички теж йдуть на підкладці (наприклад, з флісу або хутра).

Читати повністю