Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Брязкальця, прорізувачі, розвиваючі килимки

Дивитись: 
Колір:
Возраст ребенка:
Пол:
Показано 1 - 33 (всего 33 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 33 (всего 33 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:

Погремушки, прорезыватели, развивающие коврики: для розвитку та розваги вашої дитини

Інтернет-магазин "Кроха" пропонує широкий вибір погремушек, прорізувачів та розвиваючих килимок, які допоможуть вашій дитині розвиватися та розважатися.

Погремушки допомагають дитині розвивати слух, зір та моторику. Прорезыватели допомагають дитині полегшити біль у яснах. Розвиваючі коврики допомагають дитині пізнавати світ та розвивати сенсорику.

У нас є погремушки з різними текстурами, звуками та кольорами. Прорезыватели з різних матеріалів та форм. Розвиваючі коврики з різними іграшками та функціями.

Наші іграшки виготовлені з безпечних матеріалів та відповідають усім вимогам безпеки.

Купити погремушки, прорезыватели та розвиваючі коврики в інтернет-магазині "Кроха" - це найкращий спосіб подарувати своїй дитині все необхідне для розвитку та розваг!

Дитячі іграшки для самих маленьких - це брязкальця. Ці іграшки брязкальця яскраві, легкі і гримлять, навіть самого маленького дитини вони привернуть увагу і він почне вчиться тримати в ручці іграшку. Купити різні розвиваючі брязкальця для дітей ви можете у нас в магазині, за низькими цінами з сертифікатами якості та тільки відомих фірм виробників. У нас продаються брязкальця фірм (Chicco) Чіко, Canpol Babies (Канпол Бейбі), Tiny Love (Тіні Лав).

Читати повністю