Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Картки Домана

Доман ламінація:
Мова:
Розмір карток:
Показано 1 - 40 (всего 213 позицій) Сторінки:  1  2  3  4  5 ...  Наступна 
Сортувати:
Показано 1 - 40 (всего 213 позицій) Сторінки:  1  2  3  4  5 ...  Наступна 
Сортувати:

Ранній розвиток дитини за методикою Глена Домана. У нашому дитячому магазині ви можете купити картки і Диски Домана. Картки для розвитку інтелекту дитини за методикою Глена Домана. Займатися з дитиною за методикою Домана можна з самого народження. Практика показала, що діти з захопленням розглядають картки з фруктами, тваринами, квітами, видами природи, словами, точками і т.д., сприймаючи їх показ як захоплюючу гру, а також можливість побути поряд з мамою і насолодитися спільним процесом навчання. Картки Домана допомагають розвинути фотографічну пам'ять, діти займаються за цією методикою починають раніше говорити, читати, рахувати. Чим більше йде навантаження на мозок дитини до 3-х років тим більше розвинений він буде в майбутньому. У нашому магазині є ВСЕ картки Домана - це картки Домана "Дикі тварини", "Домашні тварини", "Пам'ятки світу", "Комахи", "Овочі", "Фрукти", "Птахи", "Транспорт", "Форма та колір "," Квіти "," Спорт "та інші. Диск Домана "Вундеркінд з пелюшок" включає в себе безліч презентацій для розвитку дитини на різну тематику.

Навчання за методикою Домана

МОТОДОМ навчання по Глена Доману названий на честь американського лікаря, який його розробив приблизно 60 років тому. Займаючись реабілітацією дітей з травмами мозку, він виявив, що ці діти не тільки одужують, але і починають випереджати в розвитку своїх однолітків. Після цього багато хто почав замислюватися, а раптом за цією системою, застосувавши її на нормальних дітей можна виховати вундеркінда?

Цей метод найбільше показав себе з кращого боку, якщо працювати по ньому з дитиною до 3 років. Починати краще з фізичного виховання. Дитині з самого народження потрібно дати повну свободу рухів - це заняття гімнастикою і ніяких сповивання і обмеження пересування в ліжечку і манежі.

За цією методикою процес навчання дитина сприймає як дуже веселу гру. В результаті у нього закладаються енциклопедичні знання, і формується фотографічна пам'ять. Діти, які з народження займаються за методикою Домана, дуже рано починають писати, читати і, як правило, стають ерудитами.

Однак, в цій методиці є свої недоліки. Малюк в результаті навчання отримує знання однобоко тільки візуально, а це як годування з ложечки. При цьому не развівабтся творчі здібності і причинно-наслідкові зв'язки. Також страждає сенсорне і емоційний розвиток - «картку» неможливо досліджувати органами почуттів і помацати. До того ж методика Домана в першу чергу призначена для людей з особливо розвиненим зоровим сприйняттям. Автор сам визнає пріоритет зорового досвіду над іншими методами пізнання світу, проте не всі діти є візуалами, а значить, що ця методика підходить не всім.

Дослідити і дізнаватися щось нове - найважливіше і улюблене заняття будь-якого малюка. І завдання батьків полягає в тому, щоб з самого народження дати малюкові необмежені можливості розвитку!

Читати повністю