Ранній розвиток дитини за методикою Глена Домана. У нашому дитячому магазині ви можете купити картки і Диски Домана. Картки для розвитку інтелекту дитини за методикою Глена Домана. Займатися з дитиною за методикою Домана можна з самого народження. Практика показала, що діти з захопленням розглядають картки з фруктами, тваринами, квітами, видами природи, словами, точками і т.д., сприймаючи їх показ як захоплюючу гру, а також можливість побути поряд з мамою і насолодитися спільним процесом навчання. Картки Домана допомагають розвинути фотографічну пам'ять, діти займаються за цією методикою починають раніше говорити, читати, рахувати. Чим більше йде навантаження на мозок дитини до 3-х років тим більше розвинений він буде в майбутньому. У нашому магазині є ВСЕ картки Домана - це картки Домана "Дикі тварини", "Домашні тварини", "Пам'ятки світу", "Комахи", "Овочі", "Фрукти", "Птахи", "Транспорт", "Форма та колір "," Квіти "," Спорт "та інші. Диск Домана "Вундеркінд з пелюшок" включає в себе безліч презентацій для розвитку дитини на різну тематику.
Навчання за методикою Домана
МОТОДОМ навчання по Глена Доману названий на честь американського лікаря, який його розробив приблизно 60 років тому. Займаючись реабілітацією дітей з травмами мозку, він виявив, що ці діти не тільки одужують, але і починають випереджати в розвитку своїх однолітків. Після цього багато хто почав замислюватися, а раптом за цією системою, застосувавши її на нормальних дітей можна виховати вундеркінда?
Цей метод найбільше показав себе з кращого боку, якщо працювати по ньому з дитиною до 3 років. Починати краще з фізичного виховання. Дитині з самого народження потрібно дати повну свободу рухів - це заняття гімнастикою і ніяких сповивання і обмеження пересування в ліжечку і манежі.
За цією методикою процес навчання дитина сприймає як дуже веселу гру. В результаті у нього закладаються енциклопедичні знання, і формується фотографічна пам'ять. Діти, які з народження займаються за методикою Домана, дуже рано починають писати, читати і, як правило, стають ерудитами.
Однак, в цій методиці є свої недоліки. Малюк в результаті навчання отримує знання однобоко тільки візуально, а це як годування з ложечки. При цьому не развівабтся творчі здібності і причинно-наслідкові зв'язки. Також страждає сенсорне і емоційний розвиток - «картку» неможливо досліджувати органами почуттів і помацати. До того ж методика Домана в першу чергу призначена для людей з особливо розвиненим зоровим сприйняттям. Автор сам визнає пріоритет зорового досвіду над іншими методами пізнання світу, проте не всі діти є візуалами, а значить, що ця методика підходить не всім.
Вчимо математики до теорії Домана.
На думку Домана, дитина під час усного розрахунку в першу чергу повинен користуватися кількістю, а не знаками. Як вважає Доман, якщо весь час з необхідною інтенсивністю дітям демонструвати картки, на ній повинні бути намальовані точки починаючи від однієї і закінчуючи нескінченністю, тоді вони відразу почнуть визначати чисельність предметів, так само вони навчаться це робити, не перераховуючи їх, так як це заняття допоможе їм визначати в розумі арифметично дії з великими числами. Звичайно, це було б чудово, але вся справа в тому, що методика досить трудомістка і втілити її в життя практично не реально. Але, Доман в одному прав. Дитина спочатку повинен повністю зрозуміти сенс того, що така кількість, і тільки після він зможе собі уявити, що така кількість.
Енциклопедичні знання є найскладнішим і спірним аспектом в системі Домана. Якщо на цю проблему дивитися з іншого боку, то, природно дуже привабливо виглядає, навчить зовсім маленьку дитину географії та історії, мистецтвознавства та палеонтології. Ми можемо розповісти дитині дуже багато різних цікавих історій, заповнити голову великими обсягами інформації, але не факт, що це зробить його більш освічені або розумніші. Так як мало знати тільки різні факти. Потрібно вміти давати їм аналіз і в потрібний момент правильно ними скористатися. А саме для цього вже необхідно мати певний досвід, а так же інтелектуальну зрілість. Саме тому краще всього буде навчити дитину різним чинникам, з якими він зустрічатиметься в своєму житті.
Дослідити і дізнаватися щось нове - найважливіше і улюблене заняття будь-якого малюка. І завдання батьків полягає в тому, щоб з самого народження дати малюкові необмежені можливості розвитку!