Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Рюкзаки, ранці шкільні

Дивитись: 
Колір:
Возраст ребенка:
Пол:
Показано 1 - 40 (всего 116 позицій) Сторінки:  1  2  3  Наступна 
Сортувати:
Показано 1 - 40 (всего 116 позицій) Сторінки:  1  2  3  Наступна 
Сортувати:

Як вибрати шкільний рюкзак

Вибираючи шкільний ранець, ми хочемо, щоб він був зручним, красивими доступним за ціною. Всім відомо, як дістається шкільного рюкзака: його набивають під зав'язку, кидають з розгону на підлогу, на ньому катаються з гірки, тому важливо також, щоб шкільний рюкзак був міцним і прослужив учневі хоча б протягом одного навчального року.
Але головне, про що варто пам'ятати, збираючись за покупками: хороший рюкзак для школяра - це турбота про здоров'я дитини, тому на ньому не можна економити.

Якісний шкільний рюкзак для першокласника

Вибираючи шкільний рюкзак, батьки нерідко звертають увагу тільки на кількість кишень і відділень, якість матеріалів і міцність швів, дизайн і ціну. Зрозуміло, все це важливо, але на здоров'я і безпеку дітей впливає інше -вага шкільного рюкзака, наявність ортопедичної спинки і світловідбивних елементів.

  • Вага. Маса порожнього шкільного ранця не повинна перевищувати 1 кг. При цьому вага шкільного рюкзака з усім вмістом повинен складати не більше 10% від ваги дитини - для учнів молодших класів це приблизно 2-3 кілограми.
  • Ортопедична спинка шкільного рюкзака повторює природний вигин хребта і тому не шкодить, а навпаки, допомагає формуванню правильної постави. У нижній частині спинки шкільного рюкзака повинен знаходитися поперековий упор - невеликий валик, на який при правильному носінні ранця припадатиме основне навантаження. Сама спинка шкільного рюкзака - бути жорсткою, але при цьому мати м'яку підкладку, щоб дитині було комфортно носити ранець. Така ж підкладка повинна бути у лямок, інакше вони будуть врізатися в плечі.
  • Лямки обов'язково повинні регулюватися по довжині і не розтягуватися, оскільки тільки з їх допомогою можна правильно розташувати ранець на спині. Оптимальна ширина лямок - 4-5 см. Подкладки на спинці і лямках найчастіше оббиті сітчастої «вентильованого» тканиною, завдяки якій спина дитини не потіє.
  • Світловідбиваючі елементи. Не всі батьки розуміють їх важливість, але саме світловідбиваючі елементи і яскраве забарвлення шкільних рюкзаків роблять дітей помітніше на дорозі.

 

Показники якості шкільної рюкзака

  • Тканина легка, міцна і водонепроникна (нейлон або поліестер). Малюнок з неї не стирається і не змивається. Шкільні ранці деяких виробників можна навіть прати в пральній машині
  • Шви і канти шкільного ранці міцні і ретельно оброблені (це виключає можливість того, що дитина поріжеться). Пластикові деталі - гладкі, без відколів або задирок
  • Замки і блискавки на шкільному рюкзаку - зручні і надійні, їх легко відкрити не тільки вам, але і вашій дитині
  • Корпус шкільного рюкзака з укріпленими кутами - вони збільшують міцність ранця.
  • Клапани надійно захищають зовнішні кишені, блискавки і внутрішнє відділення шкільного рюкзака від дощу і снігу
  • Кілька зовнішніх кишень і зручний внутрішній відділення. У внутрішньому відділенні - ще кілька відсіків і кишень, що дозволяють правильно розташувати в ранці все необхідне

Ідеальний шкільний рюкзак

Ідеальний шкільний ранець - той, що подобається не тільки батькам, а й дитині. Тобто не тільки якісний, надійний, безпечний, але і привабливий шкільний рюкзак з точки зору дизайну. Не можна забувати і про те, що важливіше за все для дітей. Їх хвилює те, як буде виглядати шкільний рюкзак, що на ньому буде намальовано і чи не опиняться у половини класу точно такі ж.

Скільки коштує шкільний рюкзак

Наостанок - кілька слів про ценах.Многіе батьки міркують так: навіщо витрачатися на дорогий шкільний рюкзак, коли можна купити легкий і дешевий рюкзак? Тим більше що до наступного класу дитина може підрости або порвати старий або просто попросити новий ... Однак після всього сказаного , думаю, цілком ясно, що така безпечність може дорого обійтися. У скільки ви оціните комфорт, безпеку і здоров'я вашої дитини?

Де купити шкільні ранці KITE

У нашому інтернет магазині ви можете купити якісні шкільні ранці німецького бренду KITE. Протягом багатьох років роботи фірма KITE в Україну поставляє високоякісні популярні рюкзаки в ціновому сегменті «середній» і «середній +». За цей час мільйони школярів України гідно оцінили переваги продукції шкільних рюкзаків KITE. Високі стандарти якості шкільних рюкзаків KITE були двічі підтверджені премією «Вибір року» в 2013 і 2014 роках.

Рюкзаки KITE - це якісні шкільні рюкзаки

- шкільні рюкзаки функціональні, виконані з якісних матеріалів.
-школьние рюкзаки мають надійні замки і фурнітуру.
- шкільні рюкзаки виготовлені з міцного матеріалу.
- шкільні рюкзаки імєєют міцні шлейки.
Шкільні рюкзаки ТМ Kite - це високотехнологічний продукт, плід спільної роботи дизайнерів, технологів і наукових співробітників. Саме тому рюкзаки ТМ Kite якісні, зручні і модні.
шкільні ранці ТМ Kite пройшли суворе тестування на базі лабораторії біомеханіки державної установи Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України та рекомендовані як рюкзаки ортопедичної конструкції для школярів.
Шкільні рюкзаки TM Kite оснащені запатентованими ортопедичними системами Ergo Kids, Ergo Teens і Air Comfort.

Купуючи шкільний рюкзак зверніть увагу, що в нашому інтернет магазині Кроха є шкільна форма для дівчаток і шкільна форма для хлопчиків , а також дитячі вишиванки та шкільні блузи для дівчаток.

Вдалої покупки!

......

Читати повністю