Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Кокони дитячі

Дивитись: 
Колір:
Пол:
Показано 1 - 3 (всего 3 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 3 (всего 3 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:

Ліжечка-колиски відрізняються від інших дитячих ліжечок меншими розмірами, адже, як правило, вони призначені для перших 6-8 місяців життя дитини. У них новонароджений буде відчувати себе набагато затишніше, ніж у величезному порожньому просторі стандартної дитячого ліжечка.

До важливих переваг колисок і колисок слід віднести той факт, що деякі з них можуть встановлюватися в дитячу коляску і виконувати функцію сидіння в ній.

Також, в комплекті з деякими колисками і люльками продаються постіль, які точно підходять в конкретну модель люльки для новонародженого або для дитини постарше. Внизу, під колискою або люлькою для малюків, може бути встановлено спеціальну скриньку або знімна сумка для дитячих речей: памперсів, іграшок.

Ще одним різновидом дитячої люльки є кокон-гніздечко для новонародженого. Дуже зручно використовувати кокон для дитини від народження до 4-6 місяців. Його так само легко переносити, як і люльку, але на відміну від неї, кокон має дуже м'які і низькі борти. Крім того, у цій конструкції є й інші особливості:

  • зав'язки допоможуть регулювати довжину і ширину в міру зростання малюка
  • компактний розмір дозволяє покласти кокон в ліжко ближче до мами
  • в невеликому затишному гніздечку новонароджений буде спокійно і комфортно спати
  • завдяки піднятою верхньою частини в ньому зручно годувати дитину

У деяких моделях бортики також можуть відстібатися, перетворюючи гніздечко в два окремих предмета: подушку для годування і матрацик.

 

Читати повністю