Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Поїльники

Дивитись: 
Колір:
Возраст ребенка:
Пол:
Показано 1 - 16 (всего 16 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 16 (всего 16 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:

Поїльник для дітей візуально схожий на чашку з носиком, герметично закриту кришкою. Таке пристосування використовується для м'якого переходу крихти від дитячої соски до звичайній чашці. Непроливайка повинна бути зручною для крихти. Найоптимальніша конструкція - гуртка з ручками, звужена в середині. У поїльника зручно брати з собою напої на прогулянку: він має герметичну кришку, а завдяки спеціальному носика, дитина може пити в машині і громадському транспорті - рідина не проллється і не забруднить одяг вашого малюка. Поїльник-непроливайка оснащений спеціальним захисним клапаном. Навіть якщо ваша дитина раптом вирішить спеціально перекинути такий поїльник, з нього не виллється ні краплі.

Кращим матеріалом для вироби вважається термостійкий пластик. Він легкий, витримує високі температури і не б'ється від ударів і падінь.
Корпус посуду повинен бути розбірним, щоб мама могла легко промити кожну деталь. Бажано також, щоб носик був м'яким - він не зашкодить ніжні ясна крихти, якщо той вирішить спробувати новий предмет на зуб.

Читати повністю