Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Playgro

Список товарів

Правильне емоційний та інтелектуальний розвиток дитини, багато в чому, залежить від його перших розвиваючих іграшок. Батьки повинні розуміти, що дитині необхідно пізнавати навколишній світ і отримувати всі необхідні навички та інформацію за допомогою гри. Тому дуже важливо, вносити якомога більше різноманітності, дивувати буйством фарб і незвичністю форм, звуків і деталей.

Компанія Playgro займається виробництвом дитячих іграшок, які забезпечать розвиток вашої дитини через гру.

  • Яскраві і оригінальні іграшки на коляску, дуги, підвіски стимулюють візуальне сприйняття дитини, не дадуть йому нудьгувати під час прогулянки або поїздки, а також під час гри вдома.
  • Прекрасним і потрібним доповненням до дитячого ліжечка стануть музичні мобілі Playgro. Приємна і мелодійна музика заспокоїть вашого малюка, а кумедні плюшеві іграшки, що рухаються по колу, привернуть його увагу.
  • Для самих маленьких Playgro пропонує забавні брязкальця і прорізувачі, а також розвиваючі килимки.

Іграшки Playgro відрізняються оригінальним і привабливим дизайном. Вашої дитини, безсумнівно, порадують казкові персонажі та улюблені дитячі образи.

Компанія Playgro величезне значення надає якості і надійності своєї продукції. При виробництві товару, задіюються новітні технології, і тільки безпечні матеріали. ТМ Playgro має всі необхідні сертифікати якості, які відповідають європейським стандартам і нормам.

Читати повністю

Немає жодного товару в цьому розділ.