Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Kiddieland (Киддиленд)

Дивитись: 
Список товарів

Під брендом Kiddieland виготовляються розвиваючі іграшки. Серед асортименту марки батьки зможуть знайти підходящі варіанти, як для немовлят, так і для дітей старшого віку, до 3-х років. Всі іграшки виготовляються з високоякісних матеріалів - безпечної і гіпоалергенної пластмаси, штучного хутра.

Гойдалки, каталки на мотузочці або на ручці, активні розвиваючі центри, набори іграшок для купання, неваляшки, пірамідки - це і багато іншого можна знайти серед продукції Kiddieland.

Іграшки Kiddieland зацікавлять будь-якої дитини і займуть його надовго. Крім того, ігри допоможуть дитині розвинути безліч необхідних для його розвитку навичок, наприклад, тактильні відчуття, дрібну моторику, зір, зробити сприйняття навколишнього світу максимально повноцінним і яскравим. Багато в чому цьому сприяють унікальні світлові і музичні ефекти іграшок. Ігрові столи і розвиваючі центри будуть з кожним днем робити бажання дитини вивчати навколишній світ більш сильним. Малюк, провівши час за такими іграми, почне прагнути до самостійних рухів.

Читати повністю

Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати: