Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Smart Trike

Список товарів

Рух це життя! Знання - в русі! ..

... Навряд чи знайдеться батько, який стане спростовувати ці істини. Адже саме дитина, яка не сидить на місці, а має можливість і бажання спостерігати за світом як би «з боку», в подальшому отримує право стати органічною частиною цього світу.
У цьому переконані і співробітники компанії Smart Trike Ltd, яка є провідним виробником дитячих триколісних велосипедів і самокатів. Дитячі транспортні засоби Smart Trike впізнавані і продається найкраще більш ніж в 40 країнах по всій земній кулі. Унікальні велосипеди Smart Trike стануть вірними друзями Вашої дитини: вони, дивним чином трансформуючись, отримують «нове дихання» на кожному етапі дорослішання Вашого малюка і «ростуть» разом з ним. З Smart Trike Ваш малюк буде вчитися бачити, спостерігати, помічати; дитячий транспорт Smart Trike дасть Вашій дитині в певній мірі незалежність і принесе масу емоцій від нових відкриттів.
Компанія Smart Trike супроводжує кожну нову лінію транспорту для дітей обов'язковим процесом наукової розробки, дослідницькі результати якої є пріоритетом в роботі Smart Trike. Інновації, - то, чого з нетерпінням і трепетом в серці чекають діти, - кредо бренду Smart Trike. Прагнення принести радість дитині від кожної новинки в арсеналі його іграшок дає Smart Trike стимул до нових звершень.

Читати повністю

Немає жодного товару в цьому розділ.