Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853
Kite Список товарів

KITE - амбітний сучасний німецький бренд, який пропонує зручні та модні шкільні рюкзаки, ранці, пенали, а також надає своїм шанувальникам широкий асортимент дитячої канцелярії.

Для виробництва товарів під торговою маркою KITE використовуються сучасні технології для створення якісних і функціональних канцелярських товарів, ретельно вивчаються і враховуються дитячі смаки та побажання. Яскраві, барвисті дизайни товарів і упаковок вигідно відрізняють продукцію торгової марки KITE від товарів інших брендів і користуються підвищеною популярністю у покупців.

Рюкзаки KITE оснащені ортопедичними системами Ergo Kids, Ergo Teens, Air Comfort і Comfort Fit.
Протягом восьми років компанії, які працюють з торговою маркою KITE, мають можливість представляти високоякісні популярні рюкзаки та канцелярські товари в ціновому сегменті "середній" і "середній +". За цей час мільйони школярів оцінили переваги продукції торгової марки KITE, особливо рюкзаків і ранців.

Щороку численні дизайнери створюють нову колекцію під торговою маркою KITE, що дозволяє дітям і тінейджерам завжди бути модними і користуватися останніми розробками в сфері канцтоварів та рюкзачной продукції.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку торгова марка KITE з гордістю представляє на своїх продуктах героїв популярних світових ліцензій * - Hello Kitty, Hot Wheels, Monster High, Max Steel, TransFormers, Popcorn the Bear, Disney Princess, Pop Pixie, Rachael Hale, Monsuno , Spider Man, футбольні клуби Manchester United, Barcelona, ACM, які роблять продукцію торгової марки KITE бажаною серед дітей й і підлітків.

Читати повністю

Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати: