Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Simba Toys

Список товарів

Бренд Simba є найвідомішим німецьким брендом якісних іграшок для дітей. Simba, як і компанія, з'явився на світло в 1982 році. Оскільки компанія мала на момент відкриття великими амбіціями, над її логотипом і назвою довелося чимало попрацювати.

Творці назви усвідомлювали, що воно повинно звучати однаково на всіх мовах світу, при цьому воно повинно було бути легкозапоминающиеся і стильним. Син засновника компанії Зібер одного разу все ж придумав таку назву - Simba Toys, на що батько засновник заперечувати не став.

Так і народилася нова торгова марка Simba. На даний момент ця компанія об'єднує велику кількість брендів, які виробляють найрізноманітнішу продукцію. Представництва Simba Dickie Group знаходяться в самих різних країнах світу. Працюючі в них дизайнери і менеджери постійно займаються поліпшенням асортименту, щоб бути впевненими в тому, що їх продукція потрібна дітям. Ось чому кожна вікова група споживачів зможе знайти в асортименті компанії то, що необхідно.

Під торговою маркою Сімба виробляються ляльки для дівчаток, високоякісні дитячі іграшки, дитячі кухні, дитячі конструктори, дитячі мольберти, ігрові набори, машинки, дитячі будиночки, іграшки для хлопчиків, дитяче зброю, ігрові набори поні для дівчаток та багато іншого.

Читати повністю

Немає жодного товару в цьому розділ.