Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Wader (Вадер)

Дивитись: 
Список товарів

Компанія Wader (Вадер)   - польський виробник іграшок, присутній на ринку вже більше 22 років. Компанія входить в число найбільших європейських виробників пластикових іграшок для дітей молодшого віку і є одним із найбільш упізнаваних брендів в індустрії розваг для дітей.

Wader (Вадер)   - це іграшки з безпечного та якісного пластику.   Іграшки Wader (Вадер) призначені для дітей до 7ми років, які стимулюють творчу активність і уяву дитини,     покращують моторні навички та спритність рук,   підвищують інтелектуальні здібності - вміння запам'ятовувати і розпізнавати форми і кольору, розвивають пам'ять, навчають інтеграції з однолітками - добре підходять для групових ігор.

Діти люблять іграшки компанії Wader (Вадер)   за те, що більшість іграшок має багато рухомих елементів, завдяки чому грати ними ніколи не набридає. Про ні багатофункціональні, наприклад, з автомобілями з серії гігантських можна грати в пісочниці, а також на них можна їздити. І грушки що ма т красиву, яскраву забарвлення і привабливий дизайн, вони ідеально підходять для розваг, як вдома, так і на вулиці.

Завдяки відповідності високим стандартам якості і використанню сучасних технологій у виробництві, іграшки компанії   Wader (Вадер) -   не мають гострих країв,   їх елементи міцно і надійно з'єднані,   стінки іграшок міцні і не ламаються.

Вся продукція   Wader (Вадер) відповідає міжнародним стандартам якості і сертифікована в Україні.

Читати повністю

Показано 1 - 12 (всего 12 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 12 (всего 12 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати: