Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Warmies (Intelex)

Компанія Intelex Group була заснована в 1995 році як інноваційний розробник унікальних іграшок-грілок, розігрівається в СВЧ, розслаблюючих, що знімають біль і напругу. Їх революційно нові грілки Warmies були першими повністю розігрівається в мікрохвильовій печі іграшками, які продавалися в Європі, і це мало миттєвий успіх як серед роздрібних, так і серед оптових покупців.

Ці якісні та прості у використанні зігріваючі друзі з тих пір виграли безліч престижних нагород за інновації та встановили стандарт в галузі за якістю безпеки. Грілки Warmies, набиті лавандою, до сих пір є лідерами з продажу на ринку з мільйонами задоволених покупців по всьому світу. Натхненна дизайн-група компанії продовжує запускати свіжі та інноваційні ідеї щороку, задовольняючи потреби зростаючого ринку.

Асортимент продукції сертифікований на території митного союзу: Росія, Білорусь, Казахстан. Підходить для дітей будь-якого віку.

Іграшки наповнені добірним просом, пелюстками і бутонами лаванди. Тонкий аромат заспокоює і розслабляє, а також допомагає Легкоєв безтурботно заснути! Кумедний кролик або щеня прожене страхи малюка і навіть зніме коліки у найменших. Іграшки можна використовувати і як охолоджуючий компрес.

Даруйте своїм близьким і рідним, дітям і хрещеників, друзям і знайомим тепло своєї душі разом з чудовими іграшками-звірятами грілками! Такими приємними, як дотик материнської долоні. Ніжними, як весняний сонячний промінчик. Милими і безпосередніми, як радість дитини!

Іграшки-грілки Warmies (Intelex)

ЕКО-іграшки наповнені екологічно чистими наповнювачами - просом, пелюстками троянд або квітами лаванди.
Чи не нав'язливий і приємний аромат в комплексі з теплом допомагає розслабитися, заснути, знімає напругу, заспокоює біль.


Властивості іграшок-грілок:

1. Мають заспокійливим ефектом.

2. Знижують дратівливість.

3. Сприяють швидкому засипанню.

4. Підсилюють опірність організму до інфекцій і захворювань.

5. Допомагають справитися з втомою, нездужанням, болем.

6. Ефективні при кольках, метеоризмі, болях в животі.

7. Екологічні на 100%.

8. Чи безпечні в експлуатації.

9. Тканина (плюш) володіє брудовідштовхуючими ефектом.

10. Термін служби необмежений.

11. Чи мають всі необхідні сертифікати і ліцензії.

12. Рекомендовані від 0 до 100 років!

Виробник: Німеччина (Warmies, Варміс).

Ефект гарячої грілки. Нагріваються в електродуховці, електропечкі або мікрохвильовці 90 сек., Згідно з інструкцією на етикетці (в залежності від потужності електроприладу).

Ефект холодної грілки. На 15-20 хв. в поліетиленовому пакеті покласти іграшку в морозильну камеру - служить холодним компресом при ударах і розтягненнях.

Читати повністю

Немає жодного товару в цьому розділ.