Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Hatley

Список товарів

Hatley - назва канадського бренду, яка провадить яскраву, зручну і безпечну одяг, а також різні аксесуари.

Серед своїх головних цілей компанія бачить створення таких предметів, які були б відмінно скроєні, красиві і разом з цим доставляли радість всій родині.

Плащі, гумові чобітки і парасольки Hatley

Найбільше нам знайомі непромокальні плащі-дощовики і парасольки Hatley. Бренд не використовує для виробництва дощовиків ПВХ, який вважається небезпечним для дітей. Замість цього використовуються поліуретан і поліестер, якість і безпека яких підтверджені сертифікатами різних оганізацій Америки, Великобританії та Європи. А в гумових чобітках присутній великий відсоток натурального каучуку.

Крім того, всі вироби Hatley барвисті, комфортні, з капюшонами і місткими кишенями, куди дитина зможе запросто покласти улюблену іграшку і взяти її з собою на прогулянку.

Компанія приділяє велику увагу дизайну і зручності свого одягу, суворо перевіряючи кожен виріб на відповідність міжнародним нормам. І це не дивно, адже сама історія бренду колись почалася з кількох фартушки, зроблених власними руками талановитою художницею.

Історія бренду

Пару десятків років тому Alice Oldland, проживаючи на березі мальовничого канадського озера в містечку під назвою North Hatley, стала створювати картини домашніх тварин. Полотна користувалися успіхом, і тоді її чоловік запропонував продавати не тільки самі картини, а й фартушки, зроблені своїми руками, з мотивами забавних звіряток. Незабаром пара стала використовувати намальовані мотиви не тільки на фартушках, але і на різноманітних подарунки.

Поступово бізнес розширювався, утворилася компанія, якій було вирішено дати назву Hatley. Справа підхопили троє синів, які значно розширили асортимент компанії і вивели її на міжнародні ринки.

Сьогодні серед виробів Hatley можна побачити лінії одягу як для самих маленьких діток (0-4 роки), так і для підлітків та їхніх батьків.

Основна ідея бренду - жити в гармонії з природою - знаходить своє відображення в яскравому оригінальному дизайні. Кожен з представлених предметів одягу та аксесуарів, будь-то кумедний парасольку, барвисті гумові чоботи, плащ з веселими малюнками або літнє плаття покликані створювати прекрасний настрій у їх власників.

Зручні, оригінальні вироби з веселими природними мотивами (фруктами, квітами, тваринами) обов'язково сподобаються дітям будь-якого віку!

Читати повністю

Немає жодного товару в цьому розділ.