Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853

Hot wheels

Дивитись: 
Список товарів

HOT WHEELS ™ - швидкі металеві автомобілі і революційний бренд для хлопчиків. У створенні різних моделей Hot Wheels ™ бере участь більше 50 професійних дизайнерів, серед яких дизайнери реальних авто. При розробці базових авто враховуються креслення повнорозмірних автомобілів. Компанія Mattel має дозвіл на відтворення моделей машин таких компаній, як General Motors, Ford Motor Company, Chrysler Motors. А компанії Ferrari, Mazda і Toyota мають ліцензійну угоду з Hot Wheels ™, яке дає право на відтворення точних копій машин цих марок.

Спеціально розроблені і запатентовані матеріали дозволяють створювати власний тюнінг, багаторазово збирати і розбирати треки, їздити по металевих поверхонь, машинки можуть змінювати і зберігати колір, світитися в темряві.

У нашому інтернет - магазині ви можете ознайомитися з такими товарами фірми Hot Wheels ™:

• Базовий транспорт- серія базових машинок масштабом 1:64, мотоциклів, вантажівок і машин у вигляді реальних і фантазійних моделей.

• Базові треки і набори- треки складаються з помаранчевих смужок, старту і фінішу, до них можуть входити пускові установки, фіксатори, петлі і різні види мішеней. Пускові установки призначені для запуску машинок на старті і можуть мати кілька потужностей запуску. Продаються разом з треками або окремо. Всі треки мають базові машинки. Всі базові треки мають універсальні кріплення і можуть з'єднуватися між собою.

• Автомобілі та треки Команди Hot Wheels ™, які створені для трюків, стрибків і любителів адреналіну.

• Walltracks ™ (Настінні треки) - нове слово в трекостроеніі! Це серія треків, які легко кріпляться на вертикальну поверхню за допомогою спеціальних пристосувань (система брекетів) і наклейок. Унікальні наклейки не залишають слідів на будь-якій гладкій поверхні: дереві, склі, шпалерах. Всі треки з'єднуються між собою, навіть на різних стінах одного кута, а їх частини можна переставляти. Також до настінних треках приєднуватися базові треки.

Читати повністю

Показано 1 - 10 (всего 10 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 10 (всего 10 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати: