Рус  |  Укр Вхід для покупців  |  Ваш кошик: (0) сумма 0.00грн    
Кроха
+38-066-02-77-853; 096-19-396-21
+380-66-02-77-853
Barbie (Барби) Список товарів

Хто така Барбі? Питання не має сенсу. Справа в тому, що сьогодні не залишилося жодної людини, який би не був знайомий з головною іграшкою XX століття. Довгонога красуня з ідеальними формами нікого не залишає байдужою. І нехай хтось лає її за «неправильні, нелюдські пропорції» - завжди знайдуться ті, хто гідно оцінить красу і вишуканість знаменитої ляльки.

Barbie - це один з найбільш впізнаваних брендів сучасності. Протягом п'ятдесяти років всі без винятку дівчата мріяли тільки про ці ляльках, відмовляючись від класичних сімпатяшек і тропічних пупсів. Більш того, юні леді нерідко і самі прагнули бути схожими на «ідеальну жінку» Барбі. Хтось говорив, що це шкідливо для їхньої психіки, проте сучасні вчені визнали, що помірне прагнення до досконалості - це дуже хороший показник. А для взрослеющей особистості це прекрасний спосіб знайти власну індивідуальність. Сьогодні легендарні ляльки все також популярні.

Появою такого видатного явища в світі іграшок ми зобов'язані чудовою корпорації Mattel. Розгромна замовна стаття близько 70 років тому, ця марка виконала довгий і складний шлях від невеликої крамниці до величезного всесвітньо відомого концерну.

Читати повністю

Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати:
Показано 1 - 1 (всего 1 позицій) Сторінки:  1 
Сортувати: